Get Adobe Flash player

BBP Seçimlere İddialı Hazırlanıyor

BBP Seçimlere İddialı Hazırlanıyor
BÜYÜK Birlik Partisi(BBP) Gazipaşa İlçe Başkanı Türkay Altun, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlere oldukça iddialı hazırlandıklarını açıkladı.28.06.2013 09:56

 Gazipaşa Belediye Başkan Adayını belirlerken seçici davranacaklarını ifade eden Altun, “Tüm ülke genelinde olduğu gibi Gazipaşa’da yerel seçimlere iddialı hazırlanıyoruz. Bu sebeple belediye başkan aday adayları arasında seçici davranacağız. Partimize aday adaylığı için başvuruda bulunan ve başvuruda bulunacak olan arkadaşlarımız arasında liakatlı en uygun arkadaşlarımıza görev vereceğimizi partilerimize ve aday adaylarımıza bilgilerine sunuyoruz.” dedi.

BAYRAMIN ARDINDAN AÇIKLANACAK

Belediye Başkan Adayını Ramazan Bayramının ardından açıklamayacaklarını belirten BBP İlçe Başkanı Türkay Altun, “Belediye başkan adayımızın Ramazan Bayramımızdan sonra açıklamayı düşünüyoruz. Antalya bölgesinde tüm ilçe kongrelerimizi yaptık. 30 Haziran tarihinde Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici ile birlikte önce Döşemealtı ilçe teşkilatımızın açılışını yapıp arkasından Hasan Sağındık konseri ile il kongremizi yaparak Antalya bölgesinde yerel seçim startını vereceğiz. Ayrıca il kongremiz Akdeniz TV’den canlı olarak yayınlanacaktır. İl kongremize tüm partililerimiz ve dava arkadaşlarımız davetlidir.

30 Haziran Pazar günü sabah saat 07.30’da Antalya’ya parti binamız önünde hareket edilecektir. İl kongremize gitmek isteyen partililerimiz ve vatandaşlarımızın parti binamıza gelerek veya 0535 770 9239 nolu telefonu arayarak adlarını yazdırabilirler. Şimdiden tüm partilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” diye konuştu. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.