Get Adobe Flash player

Dillere destan düğün

Dillere destan düğün
Gazipaşa’nın tanınmış ailelerinden Köse ve Karav ailelerinin evlatları Emel ile Murat, dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Faytonla şehir turu atan genç çift, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.01.07.2013 00:00

GAZİPAŞA’NIN tanınmış ailelerinden Köseler Meşrubat işletmecisi Nevzat Köse’nin kızı Emel, Giritli Hafriyat sahibi Mustafa Karav’ın oğlu Murat ile Kahyalar sahilindeki piknik alanında tertip edilen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler. Düğün öncesi konvoy eşliğinde faytonla şehir turu atan Emel ve Murat çifti, düğünün yapılacağı alanda alkışlarla karşılandı.

BİNLERCE DAVETLİ KATILDI

Binlerce davetlinin katıldığı muhteşem gece, genç çiftin dansı ile başladı. gecede Emel ve Murat çiftinin yanı sıra her iki tarafın da ailelerinin heyecanları gözlerden kaçmadı. Görkemli bir düğün merasimi ile dünya evine girmenin mutluluğu yaşayan genç çiftin bu mutlu gecesine, Belediye Başkanı Cemburak Özgenç başta olmak üzere siyaset ve iş dünyasının yanı sıra binlerce davetli katıldı. Cumartesi gecesi düğün alanındaki coşku gece geç saatlere kadar devam etti. Gazipaşa Haber Gazetesi olarak genç çifte mutlu, huzurlu bir hayat temenni ediyor, yüzlerinden gülücüklerin hiç eksik olmamasını diliyoruz. 

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.